Regulamin


Regulamin

 

Zamawiając towar w naszych sklepie, zgadzacie się Państwo na warunki sprzedaży.

Jako dowód sprzedaży wystawiamy paragony lub na życzenie f-vat.

Towar wysyłamy najpóźniej do 7 dni roboczych, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Kupując kilka przedmiotów za wysyłkę płaci się tylko raz – w celu ustalenia łącznego kosztu wysyłki prosimy o kontakt.

Koszt wysyłki zawsze pokrywa kupujący, zawiera on opłatę za przesyłkę wg cennika Poczty Polskiej i firmy kurierskiej, koszt opakowania.

Po otrzymaniu przesyłki prosimy o sprawdzenie opakowania, a jeżeli jego stan budzi wątpliwość, a towar jest uszkodzony – należy spisać z kurierem bądź listonoszem protokół reklamacyjny.

Zastrzegamy sobie, iż wymiary podane  mogą nieznacznie różnić się od wymiarów rzeczywistych (+/- 4 cm).

 

REKLAMACJE:

O niezgodności towaru prosimy poinformować nas niezwłocznie mailowo.
Kupujący może dokonać zwrotu towarów zakupionych na naszych aukcjach (jeśli produkty są w stanie nienaruszonym) w terminie 14 dni od daty dostarczenia przesyłki (Dz.U. Nr 2 poz.271 z 2000r.) w takim przypadku koszty wysyłki ponosi Kupujący. Zwroty przyjmujemy tylko po wcześniejszej naszej zgodzie na wysyłkę (nie przyjmujemy paczek za pobraniem).
Koszty wysyłki pokrywa kupujący, chyba że pomyłka nastąpiła z naszej winy. Pieniądze zwracamy na podane konto (nie przesyłamy pocztą) tylko po zwrocie towaru i rozpatrzeniu reklamacji.